• Wpisów: 19
  • Średnio co: 131 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 14:42
  • Licznik odwiedzin: 6 257 / 2639 dni
 
pozyczamprywatnie
 
Pragnąc pozyskać kredyt gotówkowy w banku będziemy musieli uwzględniać to, że zarówno nasza historia kredytowa, tak też nasza możliwości pieniężne zostaną gruntownie przeanalizowane. W ten sposób banki zabezpieczają się przed niewypłacalnym kredytobiorcą, a także sytuacją, w której może okazać się, że kredytobiorca nie nie będzie w stanie uregulować zaciągniętej pożyczki. Zdarzają się mimo wszystko takie sytuacje, w których nie udaje nam się stuprocentowo wywiązać ze swoich zobowiązań, znaleźliśmy się na zestawieniu dłużników BIKu, a jeszcze potrzeba nam pożyczki. W sytuacji, gdy banki odmawiają nam pożyczki, pozostają nam takie rozwiązania, jak pożyczka pozabankowa. Działają bowiem instytucje finansowe – prywatne, których propozycja – to znaczy tzw. kredyt bez bik nie wiąże się z takimi wymogami jak w banku.
Kredyty bez bik to możliwość pozyskania przydatnych pieniędzy bez niepokoju, że nasza niezbyt pozytywna historia kredytowa może nam zaszkodzić. Pożyczki pozabankowe to inaczej „kredyt dla zadłużonych”, do użyczenia którego nie będziemy musieli okazywać dodatkowych dokumentów o wysokości przychodów ani żadnych dodatkowych zabezpieczeń – w niektórych przypadkach poproszeni możemy zostać o przedstawienie żyranta – jednakowoż i taka sytuacja zdarza się nieczęsto. Z reguły jest on użyczany wyłącznie za okazaniem dowodu osobistego.
Ze względu na prostotę a także prędkość tego rodzaju propozycji, jak pożyczka bez BIK powinno się uświadomić sobie to, iż pożyczki prywatne to częstokroć zwiększone koszty. Albowiem oprocentowanie jest najczęściej większe niż w wypadku zwykłych kredytów gotówkowych, a okres spłacania w dużej mierze zminimalizowany.

Nie możesz dodać komentarza.